Doplňky k rychlému zásahu a ochraně 

Hasiči musí často řešit problémy s vyprošťování osob při haváriích. Rychlý zákrok je klíčem k úspěšnosti při záchraně lidských životů. Jednotky záchranných složek však musí k těmto zákrokům disponovat kvalitním a spolehlivým vybavením. Proto v tomto sektoru přicházíme s účinnou pomocí těm, kteří pomáhají.
Pro rychlé a bezpečné vniknutí do havarovaných vozidel nabízíme řezače skla RHYNO, vyprošťovací nářadí TNT a ochranné fólie PACKEXE. Díky těmto pomocným nástrojům je získání přístupu ke zraněným osobám otázkou vteřin.

ŘEZAČ SKLA RHYNO

Vyprošťovací nástroj, který se používá k rychlému odstranění čelního skla automobile a tím získání přístupu ke zraněným ve vozidle. Při řezání čelního skla se úlomky nedostanou do vozidla a neohrozí tak osoby uvnitř. Čelní, boční nebo zadní okna rozřezána během jedné minuty!

rhyno1

ROZPÍNÁKY

Akumulátorem poháněný nástroj sloužící k rozpínání karoserie aut při dopravních nehodách. Může být ovládány pomocí 1 nebo 2 baterií. S doživotní zárukou.

rozpínák

nůžky

Akumulátorem poháněný nástroj sloužící ke stříhání karoserií aut při dopravních nehodách. Mohou být ovládány pomocí 1 nebo 2 baterií. S doživotní zárukou.

Nůžky

KOMBINOVANÉ NÁŘADÍ

Nástroj, který je rozpínákem a nůžkami v jednom. Může být ovládán pomocí 1 nebo 2 baterií.

kombinovaný


ROZPĚRNÉ VÁLCE

Akumulátorový rozpěrný válec sloužící k tomu, aby vzájemně odděloval předměty nebo je zvedal. S doživotní zárukou.

válec

OCHRANNÉ FÓLIE PACKEXE SMASH

Ochranné fólie PACKEXE SMASH na sklo při vyprošťování osob z vozidel. Buď drží sklo pohromadě při odstraňování dveří nebo lze sklo přímo lehce celé odstranit.

smash


SHARPWRAP SADA

PACKEXE SHARPWRAP je extra silná fólie pro rychlou aplikaci na nebezpečné výčnělky či hrany během vyprošťování. Chrání jak zachraňované osoby tak záchranáře.

SHARPWRAP SADA