ZHT GROUP S.R.O.

Přemýšlíme nadčasově, za hranice technologie. 

Vyrábíme a dodáváme prostředky pro Integrovaný záchranný systém. Naše výrobky slouží pro záchranu života a majetku lidí po celém světě, a proto musí splňovat vysoké požadavky našich zákazníků. Snažíme nabídnout něco navíc a jít technologicky dál. Počáteční písmena ZHT proto znamenají „Za Hranice Technologie". Název nás baví i proto, že sídlíme Za Hranicemi na Moravě.
Jelikož naše výrobky vyvážíme také do zahraničí a aby dával smysl i cizincům měníme název ZHT na Zabransky High Technology

Za Hranice Technologie-pdf

 

NÁŠ TÝM

  Pomáháme těm, kteří pomáhají.

Hlavním posláním naší společnosti je pomáhat. Vážíme si práce těch, kteří nasazují životy pro záchranu druhých. Proto vyrábíme a dodáváme prostředky, abychom jim tuto práci usnadnili.
Preferujeme osobní přístup, abychom své zákazníky a jejich potřeby dobře poznali. Hodnoty, za které kopeme, jsou odbornost, růst, integrita a odvaha.

kolektiv

PRODUKTY A ŘEŠENÍ

  Slyšíme na Vaše problémy. Nabízíme kompletní řešení.

  • V nabídce naleznete různé modifikace speciálních automobilů, vozidel pro technické zásahy, likvidaci ekologických havárií a speciálních přívěsů dle požadavků zákazníka.
  • Dále vyrábíme čerpadla a další komponenty pro záchranný systém.
  • Spolupracujeme s českými i zahraničními partnery a předními dodavateli.
  • Díky tomu dokážeme navrhnout konkrétní řešení pro Váš problém. Nejen, že Vám dodáme speciální zařízení, ale zajistíme i jeho zástavbu do vozidla až po speciální proškolení obsluhy.

VÍCE na NAŠEM ESHOPU

 

EKOLOGIE

Dbáme na šetrnost k životnímu prostředí. Naše výrobky jsou vyrobené ze zelené energie s nulovým odpadem.

Náš výrobní závod je vybaven velkou solární elektrárnou. Sluneční energii používáme při výrobě produktů a zbytek energie akumulujeme v bateriích, ze kterých nabíjíme elektromobily. Materiál na výrobu speciálních nástaveb je plně recyklovatelný. Veškerý odpad z výroby nástaveb vracíme zpět výrobci, který ho dále využívá.