• SANOSIL S010 AG - 25 L

SANOSIL S010 AG - 25 L

  • Kód výrobku: SANOSIL-0010
  • Dostupnost: 1
  • 4 901 CZK

  • bez DPH: 4 050 CZK

SANOSIL využívá synergického efektu dvou základních komponent. Peroxidu vodíku, ten zajišťuje oxidační složku přípravku, a koloidního stříbra, které zabezpečuje širokospektrální dezinfekci bazénové vody. SANOSIL má široký rozsah účinnosti proti bakteriím, virům, houbám, plísním. Kombinovaný efekt oxidace a oligodynamiky stříbra vytvořil dvoufázový produkt, který je na rozdíl od jiných dezinfekčních prostředků schopný zničit biofilmy. Tento proces je velmi důležitý při ničení virů a bakterií, které vytvářejí takzvané biofilmy. Jedná se o přirozenou ochranu. Kyslík, oddělený z peroxidu vodíku, ničí biofilm, čímž umožní stříbru bez překážek zničit bakterie nebo viry.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO je přírodní, netoxický, bezpečný prostředek proti bakteriím, virům, plísním a jednobuněčným parazitům bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Koloidní stříbro likviduje pouze jednobuněčné organizmy, nikoli vícebuněčné parazity, i když ani k těm se nechová přátelsky. Naštěstí pro nás je jednobuněčných mikrobů víc než 97 % všech druhů. Patří k nim původci 670 klasifikovaných chorob podle seznamu Světové zdravotnické organizace.

Používá se také pro úpravu pitné vody.SANOSIL využívá synergického efektu dvou základních komponent. Peroxidu vodíku, ten zajišťuje oxidační složku přípravku, a koloidního stříbra, které zabezpečuje širokospektrální dezinfekci bazénové vody. SANOSIL má široký rozsah účinnosti proti bakteriím, virům, houbám, plísním. Kombinovaný efekt oxidace a oligodynamiky stříbra vytvořil dvoufázový produkt, který je na rozdíl od jiných dezinfekčních prostředků schopný zničit biofilmy. Tento proces je velmi důležitý při ničení virů a bakterií, které vytvářejí takzvané biofilmy. Jedná se o přirozenou ochranu. Kyslík, oddělený z peroxidu vodíku, ničí biofilm, čímž umožní stříbru bez překážek zničit bakterie nebo viry.

SANOSIL S010 Ag je univerzální antivirový dezinfekční prostředek
Baleno v objemech: kanystry 25 L 

SANOSIL S010 Ag - Bezpečností list ke stáhnutí

Použití

  • Nejčastěji k dezinfekci aerosolem, prostorová dezinfekce, dezinfekce sprejem
  • Dezinfekce vody, potrubí a vodních tanků

Účinnost

Bakterie, viry, kvasinky a plísně, bakteriální endospory, biofilmy

Záruční doba

  • 2 roky

Účinné látky

  • 5% Peroxid vodíku, 0.005% stříbro

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Podobné výrobky

SAM4 - OSOBNÍ DEZINFEKČNÍ SADA PRO HASIČE

SAM4 - OSOBNÍ DEZINFEKČNÍ SADA PRO HASIČE

SAM4 - OSOBNÍ DEZINFEKČNÍ SADA PRO HASIČESnadno použitelná samostatná jednotka, kterou lze použít pro účinnou dezinfekci samotných..

24 079 CZK bez DPH: 19 900 CZK